Шість золотих, одна срібна і чотири бронзових медалі на чемпіонаті України взяли Хмельницькі юніорки з велоспорту на шосе у Житомирі

22.05.2017 22:30

Шість золотих, одна срібна і чотири бронзових

медалі на чемпіонаті України взяли Хмельницькі

юніорки з велоспорту на шосе у Житомирі.

Протягом трьох днів, з 19 по 22 травня, в Житомирі
 пройшов відкритий весняний чемпіонат України з велоспорту на шосе.
У перший день змагань проходила індивідуальна гонка
на час на 10 кілометрів, траса була рівнина, така ж траса
 передбачається на чемпіонаті Європи в 2017 році. Приїхали
з усієї України близько 112 спортсменів, юніорів та юніорок .
Краще з наших дівчат-юніорок була Вікторія Ярошенко вона
зайняла друге місце в індивідуальній гонці на час .Четвёртой
 на цій дистанції була Еліна Гусельникова, сьоме місце зайняла Дарина Беляк,
11 Ірина Лазурко і 12 місце Анастасія Калашник.
Дівчата представляли ДЮСШ УО і нашу область - Дарина Беляк,
Анастасія Калашник,
Еліна Гусельникова, Вікторія Ярошенко, Ірина та Вікторія Лазурко
завдяки цим результатам юніорська  збірна Хмельницької області в загальному заліку с першими.

Наступного дня у груповій гонці  усе було поставленно на Ірину Лазурко так як Ірина в 2016 році була найкращою велосипедисткою і ніколи не поступалася в групових гонках нікому і завжди виходила на п'єдестал на усіх чемпіонат , але так як Ірина перед цим отримала травму та зазнала ушкодження це показа  їй у  груповий гонці, при роботі на фініш у Ірини знову почало  хрустіти коліно і спортсменка фінішувала тільки дванадцятою. Попри травму доїхала дистанцію, після чого  довелося знятися зі змагань в останній день, юніорки не попали  в трійку кращих і посіли 5 місце.

21  травня розіграли медалі чемпіонату України  у гонці-критеріум.
 В складі вже з 5 спорсменок  команда Хмельницької області боролася у цій дисципліні та у командному заліку дівчата  посіли третє місце.