Газета ВСИМ

26.06.2013 00:00

Статья скопирована с газеты ВСИМ 26.06.2013

Наші велосипедистки  привезли дві бронзи

На Чемпіонаті України з велоспорту на шосе, який відбувся у Феодосії, хмельничанки
Олена Шарга та Аліна Вармінська отримали треті місця. Олена боролася в індивідуальній
гонці на 25 кілометрів, а Аліна здобула свій результат у груповому заїзді на 80 кілометрів

Це дуже хороші результати, - говорить тренер дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Вікторія Кондрут.

Ми пишаємося нашими вихованками. Дівчата . великі молодці!
Аби подолати дистанцію у 25 кілометрів, Олені знадобилося 35,15 хвилин. Для порівняння . донеччанка
Вікторія Кононенко, яка прийшла першою, має результат 34,54 хвилини. Аліні Вармінській, яка їхала 80 кіло-
метрів, до перемоги не вистачило близько трьох хвилин. Результат нашої спортсменки . 2.03.04 години.
Також до десятки кращих в індивідуальному заїзді потрапила ще одна хмельничанка . Анжела Приймак, яка посіла сьоме місце. Спортсменка, до речі, нещодавно отримала звання майстер спорту міжнародного класу.
Цей чемпіонат зібрав найсильніших велогонщиків України і стане відбірковим етапом до міжнародних
змагань . чемпіонату Європи з шосе серед спортсменів до 23-х років у  Чехії (18-21 липня) і до чемпіонату
світу по шосе серед чоловіків і жінок, андерів (U-23), юніорів та юніорок.

на фото Вармінська Аліна

Відкрита першість ДЮСШ УО з велоспорту  Хмельницької області

Відразу перед Чемпіонатом України у Хмельницькому проводилися змагання з велоспорту.

В індивідуальній гонці на два кілометри кращими серед хлопців стали:

1 місце      -Богдан Жук      ( школа № 29)

2 місце      Микола Герасимчук   ( школа № 26)

3 місце      Богдан Бабінський  ( школа №26 )

2 м--Анна Прус  ( школа № 15)

3 м-- Віолетта Кондрут   ( школа № 18 ).

на фото учасники змагання с права на ліво Віолетта Кондрут, Гусельницова Єля, Андрусевич Ірина, Беляк Дарина та Білоус Марина

Також відзначилисяДаша Беляк ( школа № 26).виборола друге й третє місце, Яна Войтович ( школа № 26). отримала три других місця, Ірина Андрусевич ,( школа № 13 )

посіла другу і третю сходинку,та наймолодша учасниця цих змагань  дев.ятирічна Діана Коваль ( школа № 1 ), яка у своїй підгрупі за-
воювала друге та третє місце. Наступні змагання у Хмельницькому відбудуться   15 серпня.